See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ”BH-CS-S2 ASISTENTA TEHNICA PENTRU SUPERVIZAREA LUCRARILOR.”
Description: Obiectul contractului îl constituie Servicii de Asistenta tehnica pentru supervizarea lucrarilor prevazute in cadrul Proiectului regional de dezvoltare a infrastructurii de apa si apa uzata in judetul Bihor, in perioada 2014-2020- SZA Oradea, conform Caietului de sarcini Durata de implementare a contractului este de 48 (patruzeci si opt ) luni. Răspunsul consolidat, va fi postat astfel: - EC va răspunde doar la solicitările de clarificări adresate până în a 19–a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor; - EC va transmite raspunsul consolidat la solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: RO 54760/S2 BH-CS S2
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71356200 Technical assistance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Servicii de Asistenta tehnica pentru supervizarea lucrarilor prevazute in cadrul Proiectului regional de dezvoltare a infrastructurii de apa si apa uzata in judetul Bihor, in perioada 2014-2020- SZA Oradea, conform Caietului de sarcini Răspunsul consolidat, va fi postat astfel: - EC va răspunde doar la solicitările de clarificări adresate până în a 19–a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor; - EC va transmite raspunsul consolidat la solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 71311300 Infrastructure works consultancy services, 71521000 Construction-site supervision services, 71800000 Consulting services for water-supply and waste consultancy