See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Wzmocnienie potencjału jednostek straży pożarnej w gminie Biała Piska
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej Piskiej oraz zakup wraz z dostawą sprzętu, wyposażenia, umundurowania, sprzętu ratownictwa technicznego, narzędzi tnących dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej Piskiej i Skarżynie oraz dodatkowego wyposażenia pojazdu ratowniczo – gaśniczego. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części, co oznacza, że Wykonawcy mogą składać oferty na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia, zgodnie z własnymi możliwościami organizacyjnymi i technicznymi. Każda część będzie oceniana odrębnie, a umowa zostanie zawarta z Wykonawcą, którego oferta okaże się najkorzystniejsza w danej części. Podział na części i ich szczegółowy opis i wymagania zostały określone w OPZ stanowiącym Załącznik nr 1.1 -1.5 do SWZ. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: • Część 1 – Zakup i dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej Piskiej • Część 2 – Zakup i dostawa sprzętu, wyposażenia i umundurowania • Część 3 – Zakup i dostawa sprzętu ratownictwa technicznego • Część 4 – Zakup i dostawa narzędzi tnących • Część 5 – Zakup i dostawa dodatkowego wyposażenia pojazdu ratowniczo - gaśniczego 3. Sprzęt jeżeli jest dla niego wymagane świadectwo dopuszczenia, musi spełniać wymagania rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143, poz. 1002, ze zmianami). Potwierdzeniem spełnienia ww. wymagań będzie przedłożenie świadectw dopuszczenia najpóźniej w dniu odbioru. 4. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu przedmiot zamówienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego, po wcześniejszym powiadomieniu telefonicznym lub e-mailowym najpóźniej jeden dzień przed realizacją przedmiotu umowy. 5. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad i kompletny tj. posiadający wszelkie akcesoria, przewody, kable niezbędne do ich użytkowania. Zaoferowany sprzęt musi być gotowy do użytkowania bez dodatkowych zakupów. Musi pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych. Cały asortyment składający się na przedmiot zamówienia powinien być nowy, nie noszący śladów uszkodzeń zewnętrznych i uprzedniego używania. 6. Przedmiot zamówienia dofinansowany jest w ramach projektu „Wzmacnianie potencjału jednostek straży pożarnej w gminie Biała Piska” w ramach Priorytetu FEWM.02 Środowisko Działania 02.07 Adaptacja do zmian klimatu Schemat A (typ projektu 3) programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Additional classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment, 35112000 Rescue and emergency equipment, 18410000 Special clothing, 35812300 Combat gear, 18830000 Protective footwear, 35113400 Protective and safety clothing, 44510000 Tools, 43812000 Sawing equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 – Zakup i dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej Piskiej
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1.1 do SWZ.
Additional classification (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – Zakup i dostawa sprzętu, wyposażenia i umundurowania
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1.2 do SWZ.
Main classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
Additional classification (cpv): 35112000 Rescue and emergency equipment, 18410000 Special clothing, 35812300 Combat gear, 18830000 Protective footwear, 35113400 Protective and safety clothing
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 – Zakup i dostawa sprzętu ratownictwa technicznego
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1.3 do SWZ.
Additional classification (cpv): 44510000 Tools
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 – Zakup i dostawa narzędzi tnących
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1.4 do SWZ.
Additional classification (cpv): 43812000 Sawing equipment
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 – Zakup i dostawa dodatkowego wyposażenia pojazdu ratowniczo - gaśniczego
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1.5 do SWZ.