134911-2026 - Result
Netherlands – Platform interconnectivity software development services – Programma VRS Release 3.0, Nieuwe aanvraag en uitgifte straat
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Programma VRS Release 3.0, Nieuwe aanvraag en uitgifte straat
Description: Het gaat om een uitbreiding in de huidige tool, er komt een aanpassing in de Reisdocumentenmodulen (RDM) binnen de burgerzakenapplicatie. De Reisdocumentenmodule (RDM) binnen de burgerzakenapplicatie draait bij de gemeenten waarbij de gemeenten ieder hun eigen leverancier hebben. RvIG wil met het programma verbeteren Reisdocumentenstelsel (VRS) stapsgewijs verbeteringen doorvoeren in het reisdocumentenstelsel. De burgerzakenapplicatie waar de aanpassing in plaats vindt wordt verzorgt door de drie betreffende leveranciers bij de gemeenten, wij zijn daarmee gebonden aan deze leveranciers. Wij hebben hierbij beroep gedaan op art. 2.32AW 2012, technische afhankelijkheid. 539.100,-
Internal identifier: C.25.00278
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72212211 Platform interconnectivity software development services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1