GL-CS-01 Asistență tehnică pentru managementul proiectului și supervizarea lucrărilor
II.1.2.
Main CPV code 71356200 Technical assistance services
II.1.4.
Short description
Servicii de asistenta tehnica pentru managementul proiectului si supervizarea lucrarilor — obiectivul general al contractului este asigurarea unei implementari corespunzatoare a proiectului de investitii finantat prin POIM. Contractul include asistenta tehnica in managementul proiectului, asigurarea publicitatii pentru proiect, actualizarea strategiei de management a namolului, managementul apelor uzate industriale, actualizarea modelului hidraulic si a sistemului GIS si supervizarea lucrarilor din contractele de lucrari.
II.1.6.
Information about lots This contract is divided into lots: no
II.2.4.
Description of the procurement