136063-2023 - ResultRomania-București: Semiconductors
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Cipuri și ansambluri din policarbonat cu antenă
Reference number: 28001
II.1.2.
Main CPV code
31712330 Semiconductors
II.1.4.
Short description
Se va incheia un acord cadru de furnizare cu valabilitate 48 luni, de la data inregistrarii si semnarii acestuia de catre ambele parti contractante.
Cantitatile necesare, specificatiile tehnice si alte informatii se regasesc in caietul de sarcini aferent prezentei proceduri de achizitie.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor siplimentare cu 11 zile inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor : 18. Orice solicitare de clarificari trebuie transmisa in SEAP :http://sicap-prod.e-licitatie.ro
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.2.
Additional CPV code(s)
31712110 Electronic integrated circuits and microassemblies
II.2.4.
Description of the procurement
Descrierea, cantitatile si specificatiile tehnice se regasesc in Caietul de sarcini aferent prezentei documentatii de atribuire.