13644-2026 - Result
Poland – Firefighting equipment – Dostawa robota gaśniczego z możliwością działania w strefie zagrożenia wybuchem dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa robota gaśniczego z możliwością działania w strefie zagrożenia wybuchem dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest jeden robot gaśniczy z możliwością działania w strefie zagrożonej wybuchem. Robot musi być fabrycznie nowy. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ SPT.2370.11.2025.
Previous notice674457-2025
Internal identifierSPT.2370.11.2025
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 35111000 Firefighting equipment
Additional classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
5. Lot
LotLOT-0001
TitleDostawa robota gaśniczego z możliwością działania w strefie zagrożonej wybuchem dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
Quantity1 piece