2. Procedure
Procedure
Title: Zaaksysteem
Description: Vanuit het Shared Service Center ONS (SSC-ONS) wordt de aanbesteding voor een nieuw zaaksysteem uitgevoerd voor drie van de deelnemende partners, te weten de gemeenten Dalfsen, Zwartewaterland en Westerveld. 1
Internal identifier: 23.GZ.205
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: -
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72261000 Software support services, 72263000 Software implementation services, 72265000 Software configuration services, 72267000 Software maintenance and repair services, 72268000 Software supply services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Vanuit het Shared Service Center ONS (SSC-ONS) wordt de aanbesteding voor een nieuw zaaksysteem uitgevoerd voor drie van de deelnemende partners, te weten de gemeenten Dalfsen, Zwartewaterland en Westerveld. De aanbesteding wordt voor rekening en onder regie van SSC-ONS uitgevoerd, de contracten die uit de aanbesteding zullen volgen worden afgesloten met de drie afzonderlijke gemeenten. Zie hiervoor de beschrijving in het Beschrijvend document. 1
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Deze aanbesteding wordt gedaan om een overeenkomst af te sluiten voor een periode van 4 jaar, met een optie tot verlenging door opdrachtgever van drie maal twee jaar. De totale duur van maximaal 10 jaar.