See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Aankoop van meerdere sensoren
Description: Aankoop van meerdere sensoren voor het meten van de kwaliteit van de lucht, zowel voor binnen als buiten, voor op externe locaties.
Internal identifier: SC2025-012-SENSOREN
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35125100 Sensors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: SC2025-012-SENSOREN - 1
Description: Aankoop van luchtsensoren
Internal identifier: 1