137440-2026 - Competition
Netherlands – School cleaning services – DAS Schoonmaakdiensten
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Schoonmaakdiensten
Description: Welkom op het DAS voor de levering van Schoonmaakdiensten voor Stichting scholengroep Gelderveste, voor Christelijk basisonderwijs. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse diensten ingekocht op het gebied van schoonmaak. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoonmaakdiensten die nodig zijn voor een organisatie als Gelderveste met 220 leerlingen en 19 medewerkers.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919300 School cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: DAS schoonmaakdiensten Gelderveste
Internal identifier: 1