See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa geodezyjnych urządzeń pomiarowych i oprogramowania
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa geodezyjnych urządzeń pomiarowych i oprogramowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załącznikach od 1 do 8 do SWZ (Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia. 3. Źródło finansowania: Projekt „Specjalistyczna infrastruktura Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na studiach o kierunku praktycznym: geodezja i kartografia, ekonomia i leśnictwo” nr FELU.07.04-IZ.00-0002/24
Internal identifier: EZ-p.26.1.1.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38295000 Topography equipment, 48000000 Software package and information systems, 48328000 Image-processing software package, 34711200 Non-piloted aircraft
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Terenowy skaner laserowy
Description: Terenowy skaner laserowy, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 1 do SWZ
Internal identifier: Część 1
Main classification (cpv): 38295000 Topography equipment
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – Licencje edukacyjne oprogramowania komputerowego do obsługi danych 3D pozyskanych metodą skaningu laserowego - 15 szt.
Description: Licencje edukacyjne oprogramowania komputerowego do obsługi danych 3D pozyskanych metodą skaningu laserowego - 15 szt., zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 2 do SWZ
Internal identifier: Część 2
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 – Mobilny ręczny skaner laserowy (MLS)
Description: Mobilny ręczny skaner laserowy (MLS), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 3 do SWZ,
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 – Mobilne skanery laserowe z akcesoriami i oprogramowaniem – 2 szt.
Description: Mobilne skanery laserowe z akcesoriami i oprogramowaniem – 2 szt., zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 4 do SWZ
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 – Zestaw do naziemnego stacjonarnego skanowania laserowego z oprogramowaniem
Description: Zestaw do naziemnego stacjonarnego skanowania laserowego z oprogramowaniem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 5 do SWZ,
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 – Zestaw sprzętu geodezyjnego
Description: Zestaw sprzętu geodezyjnego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 6 do SWZ,
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 – Oprogramowanie fotogrametryczne do przetwarzania danych - 16 licencji/ stanowisk
Description: Oprogramowanie fotogrametryczne do przetwarzania danych - 16 licencji/ stanowisk, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 7 do SWZ,
Internal identifier: Część 7
Main classification (cpv): 48328000 Image-processing software package
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 - Dron ( bezzałogowy statek powietrzny) typu quadcopter z zespołem kamer RGB i dalmierzem
Description: Dron ( bezzałogowy statek powietrzny) typu quadcopter z zespołem kamer RGB i dalmierzem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 8 do SWZ
Internal identifier: Część 8
Main classification (cpv): 34711200 Non-piloted aircraft