See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Achiziția dotărilor necesare pentru funcționarea ambulatoriului integrat de specialitate Spitalul Filisanilor
Description: Furnizare echipamente pentru proiectul „Investiții în infrastructura publică a ambulatoriului din cadrul unității sanitare Spitalul Filișanilor” Cod proiect: 333851
Internal identifier: SMIS: 333851
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0003
Title: Achiziția dotărilor necesare pentru funcționarea ambulatoriului integrat de specialitate pentru Spitalul Filisanilor - Echipamente electrice/electronice pentru cabinete dermatologie,oftalmologie,orl,ortopedie,urologie
Description: Achiziția dotărilor necesare pentru funcționarea ambulatoriului integrat de specialitate pentru Spitalul Filisanilor - Echipamente electrice/electronice pentru cabinete dermatologie,oftalmologie,orl,ortopedie,urologie
Internal identifier: 3
Additional classification (cpv): 51410000 Installation services of medical equipment, 71632000 Technical testing services
Lot: LOT-0004
Title: Achiziția dotărilor necesare pentru funcționarea ambulatoriului integrat de specialitate pentru Spitalul Filisanilor - echipamente electrice/electronice de recuperare si fizioterapie
Description: Achiziția dotărilor necesare pentru funcționarea ambulatoriului integrat de specialitate pentru Spitalul Filisanilor - echipamente electrice/electronice de recuperare si fizioterapie
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 33155000 Physical therapy devices
Additional classification (cpv): 37442300 Lower and upper body resistance machines, 51410000 Installation services of medical equipment, 71632000 Technical testing services