140144-2025 - Result
Netherlands – Furniture – Inrichting en los meubilair Opvanglocaties
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Inrichting en los meubilair Opvanglocaties
Description: De Aanbestedende Dienst wenst een Overeenkomst af te sluiten met een Opdrachtnemer die de levering van gehuurd en/of gekocht los meubilair verzorgt. Daarnaast dient deze Opdrachtnemer de inrichting van de opvanglocaties, die de VRU in beheer heeft, te verzorgen. Het doel is om te zorgen voor een functionele, veilige en comfortabele omgeving voor de bewoners van de opvanglocaties. De geschatte raming van deze opdracht betreft €1.500.000,- exclusief BTW, voor de gehele looptijd van de Raamovereenkomst inclusief verlengingsopties.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 79931000 Interior decorating services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Inrichting opvanglocaties
Internal identifier: 1
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79931000 Interior decorating services
Options:
Description of the options: Verlenging van maximaal twee (2) maal één (1) jaar.