See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa aparatury medycznej
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury medycznej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają zestawienia warunków i parametrów wymaganych. Ofertę można składać na wszystkie części. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone jednemu wykonawcy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamawiający dokonał podziału zamówienia w liczbie 22 części. Zamawiający nie ogranicza liczby części na które można składać oferty. Wykonawcy mogą składać oferty na wszystkie dowolnie wybrane przez siebie części zamówienia. Zamawiający zastrzega jednak składanie ofert przez Wykonawcę na całość asortymentu w danym pakiecie.
Internal identifier: 5/2025/KPO/ONKO
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Część 1: Lampy operacyjne
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa lamp operacyjnych w ilości 4 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 1
Additional classification (cpv): 31524110 Operating-theatre lamps
Lot: LOT-0003
Title: Część 2: Łóżka szpitalne i łóżka do intensywnej terapii
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa łóżek do intensywnej terapii w ilości 12 szt., łóżek do intensywnej terapii z wagą w ilości 2 szt. i łóżek szpitalnych w ilości 50 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 2
Additional classification (cpv): 33192120 Hospital beds, 33192100 Beds for medical use
Lot: LOT-0004
Title: Część 3: Stoły operacyjne
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa stołów operacyjnych w ilości 3 szt. i stołu operacyjnego do dużych obciążeń w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 3
Additional classification (cpv): 33192230 Operating tables
Lot: LOT-0005
Title: Część 4: Stoły zabiegowe
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa stołów zabiegowych w ilości 2 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 4
Additional classification (cpv): 33192200 Medical tables
Lot: LOT-0006
Title: Część 5: Systemy chłodzenia skóry głowy
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa systemów chłodzenia skóry głowy w ilości 2 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 5
Main classification (cpv): 34152000 Training simulators
Lot: LOT-0008
Title: Część 6: Trenażer laparoskopowy
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa trenażera laparoskopowego w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 6
Lot: LOT-0009
Title: Część 7: Tor wizyjny laparoskopowy
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa toru wizyjnego laparoskopowego w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 7
Additional classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
Lot: LOT-0010
Title: Część 8: Tor wizyjny (1)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa toru wizyjnego (1) w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 8
Lot: LOT-0011
Title: Część 9: Tor wizyjny (2)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa toru wizyjnego (2) w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 9
Lot: LOT-0012
Title: Część 10: Resektoskop bipolarny FULL HD (1)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa resektoskopu bipolarnego FULL HD (1) w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 10
Lot: LOT-0013
Title: Część 11: Resektoskop bipolarny FULL HD (2)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa resektoskopu bipolarnego FULL HD (2) w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 11
Lot: LOT-0014
Title: Część 12: System do biopsji fuzyjnej
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa systemu do biopsji fuzyjnej w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 12
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Lot: LOT-0015
Title: Część 13: Tor wizyjny laparoskopowy wraz z resektoskopami monopolarnymi, cystoskopami, cystofiberoskopami, ureterorenoskopami i ureterorenoskopami (RIRS)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa toru wizyjnego laparoskopowego wraz z resektoskopami monopolarnymi, cystoskopami, cystofiberoskopami, ureterorenoskopami i ureterorenoskopami (RIRS) w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 13
Lot: LOT-0017
Title: Część 14: Gamma kamera
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa gamma kamery w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 14
Additional classification (cpv): 33111620 Gamma cameras
Lot: LOT-0018
Title: Część 15: Ultrasonograf
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatów ultrasonograficznych w ilości 3 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 15
Additional classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
Lot: LOT-0019
Title: Część 16: Stół roboczy
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa stołów roboczych w ilości 2 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 16
Main classification (cpv): 39151200 Work benches
Lot: LOT-0020
Title: Część 17: Kosz na materiały niebezpieczne
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa koszów na materiały niebezpieczne w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 17
Main classification (cpv): 34928480 Waste and rubbish containers and bins
Lot: LOT-0021
Title: Część 18: Komora laminarna do cytostatyków
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komory laminarnej do cytostatyków w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 18
Main classification (cpv): 38434540 Biomedical equipment
Lot: LOT-0022
Title: Część 19: Wirówka laboratoryjna
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wirówki laboratoryjnej w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 19
Main classification (cpv): 42931100 Laboratory centrifuges and accessories
Lot: LOT-0023
Title: Część 20: Pistolet do mycia
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pistoletu do mycia w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 20
Main classification (cpv): 42924310 Spray guns
Lot: LOT-0024
Title: Część 21: Fotele do chemioterapii
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa foteli do chemioterapii w ilości 9 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 21
Main classification (cpv): 33192000 Medical furniture
Lot: LOT-0025
Title: Część 22: Aparat RTG z ramieniem C
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatu RTG z ramieniem C w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Internal identifier: Część nr 22
Additional classification (cpv): 33111000 X-ray devices