See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Inkoopkader Hulpmiddelen
Description: UWV koopt onder dit inkoopkader hulpmiddelen (communicatievoorzieningen, passend meubilair en innovatieve hulpmiddelen) in voor personen die recht hebben op een hulpmiddelen voor de werk- en/of onderwijssituatie. De geschatte waarde van de opdracht is circa €6,5 miljoen per jaar.
Internal identifier: JWI181.2026.1255
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: UWV heeft ervoor gekozen om de hulpmiddelen en aanverwante diensten voor gebruikers door middel van een inkoopkader te contracteren. Er wordt een raamovereenkomst gesloten met elke aanvrager op wie geen van de uitsluitingsgronden van toepassing is, voldoet aan de minimale geschiktheidseisen en zijn diensten voldoen aan de eisen die opgenomen zijn in het inkoopkader. Van belang is dat het inkoopkader tijdens de gehele looptijd de mogelijkheid biedt aan geïnteresseerden om een aanvraag voor een raamovereenkomst in te dienen. Deze procedure, die ook wel bekend staat als een ‘Open house’-systeem, brengt met zich mee, dat er geen sprake is van een overheidsopdracht in de zin van de Europese Richtlijn 2014/24 en de Aanbestedingswet 2012. De Aanbestedingswet, met uitzondering van de beginselen uit Hoofdstuk 1, is derhalve op dit inkoopkader niet van toepassing. In dit inkoopkader wordt op enkele plaatsen gemakshalve verwezen naar bepaalde artikelen uit de Aanbestedingswet. Daar waar dit gebeurt, is dit slechts bedoeld om aan te sluiten bij dat specifieke artikel en wordt hiermee niet de Aanbestedingswet van toepassing verklaard.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33196200 Devices for the disabled
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel: Maatwerkmeubilair
Description: Maatwerkmeubilair is een perceel onder de categorie: Passend meubilair. In deze categorie vragen we meubilair ter ondersteuning op school of op de werkplek en dat afwijkt van het standaard meubilair. Deze categorie kenmerkt zich doordat het meubilair opgebouwd moet kunnen worden ter compensatie van de individuele belemmeringen van de gebruiker. Sommige hulpmiddelen zullen helemaal voor de gebruiker aangepast moeten worden. De hulpmiddelen in dit perceel moeten voor iedere gebruiker op maat aangepast kunnen worden. De hulpmiddelen binnen dit perceel: - Schoolmeubilair: Schoolmeubilair heeft tot doel om de leerling met een beperking zodanig fysiek te ondersteunen dat de belemmeringen worden gecompenseerd. De leerling kan de les volgen met een passende zitoplossing en/of aan een functioneel werkoppervlak. - Werkmeubilair: Werkmeubilair heeft tot doel om de Gebruiker met een beperking zodanig fysiek te ondersteunen dat de belemmeringen worden gecompenseerd. De Gebruiker is in staat om zijn werk uit te voeren met een passende zitoplossing en/of aan een functioneel bureau. Lees meer over dit perceel in Bijlage 3 - Overzicht Hulpmiddelen.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39160000 School furniture
Lot: LOT-0002
Title: Perceel: Chauffeursstoelen
Description: Chauffeursstoelen is een perceel onder de categorie: Passend meubilair. In deze categorie vragen we meubilair ter ondersteuning op school of op de werkplek en dat afwijkt van het standaard meubilair. Deze categorie kenmerkt zich doordat het meubilair opgebouwd moet kunnen worden ter compensatie van de individuele belemmeringen van de gebruiker. Sommige hulpmiddelen zullen helemaal voor de gebruiker aangepast moeten worden. De chauffeursstoel heeft tot doel om de gebruiker met een beperking zodanig fysiek te ondersteunen dat de belemmeringen worden gecompenseerd. De gebruiker is in staat om zijn voertuig te bedienen vanuit een goede zit. De chauffeursstoel kan in een verscheidenheid van voertuigen worden ingebouwd, zoals een personenauto, vrachtwagen, heftruck of kraan. Lees meer over dit perceel in Bijlage 3 - Overzicht Hulpmiddelen.
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 34370000 Seats for motor vehicles
Lot: LOT-0003
Title: Perceel: Verzorgingsmeubilair
Description: Verzorgingsmeubilair is een perceel onder de categorie: Passend meubilair. In deze categorie vragen we meubilair ter ondersteuning op school of op de werkplek en dat afwijkt van het standaard meubilair. Deze categorie kenmerkt zich doordat het meubilair opgebouwd moet kunnen worden ter compensatie van de individuele belemmeringen van de gebruiker. Sommige hulpmiddelen zullen helemaal voor de gebruiker aangepast moeten worden. Verzorgingsmeubilair wordt ingezet ter ondersteuning bij dagelijkse verzorging, op een werk- of onderwijslocatie, van de gebruiker met een beperking. De gebruiker wordt gefaciliteerd in het maken van een transfer, is in staat om naar het toilet te gaan of kan worden omgekleed door een begeleider. Onder verzorgingsmeubilair verstaan wij minimaal: - Tilliften elektrisch bedienbaar en mechanisch verrijdbaar, actief of passief. Eventueel leverbaar met tilbanden en tilzakken in verschillende maten; - Aankleedtafels mechanisch of elektrisch verstelbaar, inclusief matras en beremde wielen. Leverbaar in verschillende maten en uit te breiden met accessoires; - Toiletstoelen in volwassenen of kindermaatvoering, in de varianten over de pot heen, in hoogte verstelbaar, verrijdbaar, kantelbaar. Uit te breiden met verschillende accessoires. Lees meer over dit perceel in Bijlage 3 - Overzicht Hulpmiddelen.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel: Communicatiehulpmiddelen
Description: Communicatiehulpmiddelen is een perceel onder de categorie: Communicatievoorzieningen. In deze categorie vragen we hulpmiddelen die ervoor zorgen dat informatie of communicatie toegankelijk wordt gemaakt voor mensen met een beperking. Sommige middelen moeten passend gemaakt kunnen worden aan de individuele behoefte van de Gebruiker door bijvoorbeeld specifieke software of door het koppelen van diverse middelen aan het systeem van de werkgever of school. In dit perceel zijn de volgende middelen opgenomen: - Brailleleesregels - Elektronische hulpmiddelen voor het vergroten of voorlezen van tekst - Andere communicatiehulpmiddelen (filterbrillen en ondertiteling bij groepsgesprekken) Lees meer over dit perceel in Bijlage 3 - Overzicht Hulpmiddelen.
Internal identifier: 4
Additional classification (cpv): 30231300 Display screens, 30237470 Braille pads, 33196000 Medical aids
Lot: LOT-0005
Title: Perceel: Communicatiesoftware en ondersteunende IT-middelen
Description: Communicatiesoftware en ondersteunende IT-middelen is een perceel onder de categorie: Communicatievoorzieningen. - Specialistische software: Software die de gebruiker in staat stelt om informatie vanaf een computer tot zich te nemen waardoor bediening van de computer mogelijk wordt. De software is specifiek bedoeld om gebruikers met een visuele of motorische beperking te ondersteunen doordat informatie bijvoorbeeld wordt vergroot, wordt voorgelezen, uitgevoerd in braille, of de bediening van de computer via spraakinvoer mogelijk is. - Andere specialistische software: Software zoals stemtechnologie die fluisterspraak of aangedane spraak omzet naar een heldere verstaanbare stem of eyetracking waarmee bediening van een computer door oogbeweging mogelijk wordt gemaakt. - Ondersteunende IT-middelen: Gespecialiseerde software kan geleverd worden in combinatie met hardware. Met hardware bedoelen we ondersteunende IT-middelen zoals een laptop of tablet waarop een besturingssysteem is geïnstalleerd. Om deze goed te kunnen bedienen kan een aangepast toetsenbord of muis noodzakelijk zijn. Ook kunnen accessoires zoals een tas voor de laptop nodig zijn. Al deze zaken vallen onder de noemer ondersteunende IT-middelen. - Scripting: U bent in staat om scripts te schrijven om specifieke programma’s te kunnen bedienen middels de geleverde schermuitlees- of vergrotingssoftware. De scripting zorgt ervoor dat de geleverde software optimaal functioneert met de specifieke programma’s waar de gebruiker mee werkt. Lees meer over dit perceel in Bijlage 3 - Overzicht Hulpmiddelen.
Internal identifier: 5
Additional classification (cpv): 30213000 Personal computers, 48313000 Optical-character-recognition (OCR) software package, 48314000 Voice recognition software package, 48510000 Communication software package, 48700000 Software package utilities
Lot: LOT-0006
Title: Perceel: Innovatieve Hulpmiddelen
Description: Hulpmiddelen binnen de categorie Innovatie zijn innovatieve oplossingen die niet onder bestaande categorieën of andere UWV-inkooptrajecten vallen, zoals nieuwe technologieën, toepassingen of producten voor specifieke doelgroepen die niet meer experimenteel zijn. Lees meer over hierover in Bijlage 3 - Overzicht Hulpmiddelen.
Internal identifier: 6