142976-2026 - Result
Croatia – Defibrillator – Defibrilator i kamera, Grupa 1: Automatski eksterni defibrilator, Grupa 2: Termalna potražna kamera
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDefibrilator i kamera, Grupa 1: Automatski eksterni defibrilator, Grupa 2: Termalna potražna kamera
DescriptionDefibrilator i kamera, Grupa 1: Automatski eksterni defibrilator, Grupa 2: Termalna potražna kamera, detalji navedeni u pripadajućim tehničkim specifikacijama
Internal identifierSHEL-9/24
Type of procedureOpen
Main features of the procedureOtvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Lot
LotLOT-0001
TitleAutomatski eksterni defibrilator
DescriptionAutomatski eksterni defibrilator, sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji
Internal identifierSHEL-9/24-1
LotLOT-0002
TitleTermalna potražna kamera
DescriptionSukladno odredbama Tehničke specifikacije
Internal identifierSHEL-9/24-2
Additional classification (cpv): 35125300 Security cameras