Furnizarea unei instalatii de Dedurizare apa de zacamant si a serviciilor aferente: pregatire pentru punere in functiune , punere in functiune si test de performanta
Reference number: WS794833334
II.1.2.
Main CPV code 42912000 Liquid filtering or purifying machinery and apparatus
II.1.4.
Short description
II.1.6.
Information about lots This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Furnizarea unei instalatii de Dedurizare apa de zacamant si a sereviciilor aferente: pregatire pentru punere in functiune , punere in functiune si test de performanta