2. Procedure
Procedure
Title: Nakup gasilnih aparatov, gasilske opreme in pripomočkov za Luko Koper d.d., za dobo dveh let
Description: Predmet naročila je Nakup gasilnih aparatov, gasilske opreme in pripomočkov za Luko Koper d.d., za dobo dveh let po dinamičnem nabavnem sistemu, ki je razdeljena v 2 kategoriji (sklopa): Kategorija oz. sklop 1: Gasilni aparati; Kategorija oz. sklop 2: Gasilski pripomočki, orodje in ostali materiali za gašenje.
Internal identifier: JN 98/2023
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35000000 Security, fire-fighting, police and defence equipment
Additional classification (cpv): 35111000 Firefighting equipment, 35111300 Fire extinguishers, 35112000 Rescue and emergency equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kategorija oz. sklop 1: Gasilni aparati
Description: Predmet naročila v tem sklopu so različni gasilni aparati in pokrivala, ki jih naročnik potrebuje za svoje delovanje in so zakonsko predpisani. Naročnik bo gasilne aparate naročal po potrebi.
Internal identifier: 349052
Main classification (cpv): 35111300 Fire extinguishers
Lot: LOT-0002
Title: Kategorija oz. sklop 2: Gasilski pripomočki, orodje in ostali materiali za gašenje.
Description: Predmet naročila v tem sklopu so generatorji, oprema za prezračevanje, svetilke, vozički, lestve, oprema za tehnično reševanje, hidravlično orodje, oprema za črpanje vode, sanitetna oprema, ročne prenosne toplotne kamere, vrvna tehnika, ponjave za gašenje, osebna intervencijska-gasilska oprema (kot je čelada, gasilski čevlji, obleka za tehnično reševanje, ognjevarne jakne in oblačila ter ostala intervencijska oprema), gasilske cevi, ročniki, oprema za hidrante, omare za podzemni in nadzemne hidrante in druga oprema.
Internal identifier: 349053
Main classification (cpv): 35111000 Firefighting equipment
Additional classification (cpv): 35112000 Rescue and emergency equipment