147731-2024 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – DAS Inhuur Schoolleiders
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Inhuur Schoolleiders
Description: Welkom op het DAS - IHM - Inhuur schoolleiders voor VO Haaglanden. Via dit DAS wordt op rechtmatige inhuur voor schoolleiders gerealiseerd. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoolleiders die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Voortgezet Onderwijs Haaglanden met 14.000 leerlingen en 1.500 medewerkers.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Inhuur Schoolleiders
Description: Welkom op het DAS - IHM - Inhuur schoolleiders voor VO Haaglanden. Via dit DAS wordt op rechtmatige wijze inhuur voor schoolleiders gerealiseerd. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Internal identifier: 1