See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Onsite Contingency Support
Description: Het voorzien van een 7/7 onsite contingency support team op Brussels Airport, werkend in ploegendiensten tussen 05:00-21:00 en in staat om 24/7 ad hoc versterking met snelle responstijden te garanderen in geval van onvoorziene omstandigheden. Contractduur van drie jaar, twee keer verlengbaar met telkens 1 jaar. Er is altijd een beperkt team on-site (2 per shift in de winter, 3 per shift in de zomerperiode) dat ad-hoc kan worden versterkt. Wanneer het team ter plaatse is tijdens een periode zonder noodsituaties, neemt het verschillende logistieke taken op zich voor PEX-, BAG-, APOC- en commerciële teams. Bij deze gelegenheden worden ze ingezet om taken uit te voeren zoals het vervoeren van grote hoeveelheden bagage, het bieden van ondersteuning tijdens uitdagende operaties voor de PRM/Trolley-service, het uitdelen van water aan passagiers in lange wachtrijen en het uitvoeren van verschillende taken op het gebied van passagierszorg (bijv. het geven van informatie) en logistieke taken (bijv. voorraadbeheer). Met een ondersteuningsteam op locatie worden vertragingen in responstijd voorkomen. De aanwezigheid van het team maakt het mogelijk om snel te reageren op veranderende behoeften. De fysieke aanwezigheid van een team verbetert de algehele klantervaring, omdat passagiers zich ondersteund en geholpen voelen tijdens hun reis. Dit team helpt bij het soepel laten verlopen van de operaties en maakt een enorm verschil in het beperken van de impact van verstoringen en het sneller terugkeren naar de normale gang van zaken. Een team op locatie is bekend met de lay-out, de activiteiten en de lokale voorschriften en procedures van de luchthaven. Deze kennis kan van onschatbare waarde zijn bij het effectief beheren van interacties met passagiers en het afhandelen van onregelmatigheden met bagage.
Internal identifier: BAC/2024/030
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
Additional classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kopie van BAC/2024/030 - 1
Internal identifier: 1