2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing
Description: Europese aanbesteding schoonmaakonderhoud en glasbewassing Locaties: 7 (Stadhuis, Brandweerkazerne, Jongerencentrum, Stadswerf, Havenkantoor, Begraafplaats en Stadskantoor). Omvang: ongeveer 5.560 m² vloeroppervlakte Omschrijving: bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten en vergaderruimte.
Internal identifier: EA/ITX/2024/gemDoesburg/01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919200 Office cleaning services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: 1
Description: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing Locaties: 7 (Stadhuis, Brandweerkazerne, Jongerencentrum, Stadswerf, Havenkantoor, Begraafplaats en Stadskantoor). Omvang: ongeveer 5.560 m² vloeroppervlakte Omschrijving: bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten en vergaderruimte.
Internal identifier: 1