See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: „Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców gr. IV i V na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie – Region Nowy Targ”
Description: Przedmiot zamówienia obejmować może w szczególności (lecz nie wyłącznie): opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej zlecanych robót. Szczegóły zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia i Projekt Umowy
Previous notice: 835135-2025
Internal identifier: PZP/TD-OKR/12263/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45220000 Engineering works and construction works
Additional classification (cpv): 71200000 Architectural and related services, 71300000 Engineering services, 31200000 Electricity distribution and control apparatus, 31320000 Power distribution cables, 32500000 Telecommunications equipment and supplies, 35100000 Emergency and security equipment, 45220000 Engineering works and construction works, 45300000 Building installation work, 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Opcja polegać będzie na wykonaniu dodatkowych robót zwiększających wartość umowy brutto o 30%zgodnie ze szczegółowym opisem zawartym w Projekcie Umowy