2. Procedure
Procedure
Title: Live Assessments
Description: UWV zoekt een dienstverlener die psychologische assessments kan afnemen. De geschatte opdrachtwaarde is € 2.250.000,- De maximale waarde voor de overeenkomst is € 4.000.000,- Voor de toelichting, zie in het Beschrijvend Document.
Internal identifier: RLA.2023.341-2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79634000 Career guidance services
Additional classification (cpv): 79635000 Assessment centre services for recruitment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Selectie-, ontwikkel- en MD assessments
Description: Alle gevraagde soorten assessment vallen binnen dit perceel. Er is in deze aanbesteding geen nadere perceelverdeling aangebracht.
Internal identifier: 1