153907-2026 - Result
Hungary – Security equipment – ABC-kapu oktatási célú szemléltető rendszerrel
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ABC-kapu oktatási célú szemléltető rendszerrel
Description: Beszerzés tárgya: Automatizált határellenőrzési kapu (ABC-kapu) a hozzá tartozó informatikai háttérrel és felhasználói felülettel (továbbiakban: eszköz) oktatási célú szemléltető rendszer a műszaki leírásban foglaltak szerint. A beszerzendő eszköz célja, hogy az Entry-Exit-System (EES), az okmányellenőrzési és határellenőrzési folyamatok bemutatására szolgáljon az oktatás során. Az eszköznek lehetőséget kell biztosítania a tanulók számára, hogy gyakorlati tapasztalatot szerezzenek a biometrikus azonosítás és az automatizált határátlépési eljárások működéséről. A kapu működésének demonstrálása során a hallgatók megismerhetik az ABC kapuval történő átlépés során felmerülő határrendészeti feladatokat, a dokumentum ellenőrzési technológiákat, az arcfelismerő rendszerek működését és a határellenőrzés protokolljait gyakorolhatják. Mennyiség: 1 db 2 sávos kapu oktatási célú szemléltető rendszerrel Legalább 3 év jótállás Legalább 5 év terméktámogatás, ami terjedjen ki a verziókövetésre és a jogszabályváltozásból fakadó módosításokra. Magyarország területére kiterjedő support és terméktámogatás. Kötelező elem az üzembehelyezéssel egybekötött maximum 10 fő részére a software és a hardware használatáról és funkcióiról, az eszköz üzemeltetéséről és felhasználásáról szóló oktatás/tájékoztatás, mely a beszerző fél által videó vagy fotófelvételen rögzíthető.
Previous notice: 760730-2025
Internal identifier: EKR002005302025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35121000 Security equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR002005302025/1