157890-2024 - Result
Netherlands – Construction work – Preferred suppliers bouwkundige werkzaamheden
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Preferred suppliers bouwkundige werkzaamheden
Description: De opdracht betreft het selecteren van preferred suppliers voor algemene bouwkundige werkzaamheden ten behoeve van de uitvoering en realisatie van de projecten en programma’s van de Facilitaire Campus Organisatie. Hieronder worden werkzaamheden verstaan die niet onder het contract voor het duurzaam meerjaren onderhoudsplan (DJMOP) contract vallen. Voorbeelden van de uit te voeren werkzaamheden zijn: - het verrichten van allerlei bouwkundige werkzaamheden (w.o. timmer, sloop, opbouw, wanden en puien etc.) - verbouwingen van onderwijsruimtes, - het geheel restylen van complete vleugels en verdiepingen, - brandscheidingen herstellen, - plafonds vervangen, - akoestische voorzieningen aanbrengen, - aanpassen/ verplaatsen van toiletgroepen etc. Historische waarde over de afgelopen vier jaar is 7 mio
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Bouw werkzaamheden
Description: De opdracht betreft het selecteren van drie (3) preferred suppliers voor algemene bouwkundige werkzaamheden ten behoeve van het uitvoeren en realiseren van de projecten en programma’s binnen de Facilitaire Campus Organisatie. Historische waarde over de afgelopen vier jaar is 7 mio
Internal identifier: 1