159420-2024 - Result
Netherlands – Building installation work – Preferred suppliers Elekotrotechnische werkzaamheden
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Preferred suppliers Elekotrotechnische werkzaamheden
Description: De opdracht betreft het selecteren van drie (3) preferred suppliers voor elektrotechnische werkzaamheden betreffende het verzorgen van leveringen, installatiewerk en oplevering van projecten en programma’s van de Facilitaire Campus Organisatie. Hieronder worden werkzaamheden verstaan aan alle elektrische installaties die niet onder het contract voor het duurzaam meerjaren onderhoudsplan (DJMOP) contract vallen. Voorbeelden van de uit te voeren werkzaamheden zijn: • Het aanbrengen of aanpassen van elektrische voedings-, safety-, security- en data-installaties ten behoeve van casco-voorzieningen. • Het aanbrengen of aanpassen van (sturing van) verlichtingsarmaturen en implementeren van andere duurzaamheidsmaatregelen. Historisch 6 mio over de afgelopen vier jaar
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45300000 Building installation work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Preferred suppliers elektrotechnische werkzaamheden
Description: De opdracht betreft het selecteren van drie (3) preferred suppliers voor elektrotechnische werkzaamheden betreffende het verzorgen van leveringen, installatiewerk en oplevering van projecten en programma’s van de Facilitaire Campus Organisatie. Hieronder worden werkzaamheden verstaan aan alle elektrische installaties die niet onder het contract voor het duurzaam meerjaren onderhoudsplan (DJMOP) contract vallen. Voorbeelden van de uit te voeren werkzaamheden zijn: • Het aanbrengen of aanpassen van elektrische voedings-, safety-, security- en data-installaties ten behoeve van casco-voorzieningen. • Het aanbrengen of aanpassen van (sturing van) verlichtingsarmaturen en implementeren van andere duurzaamheidsmaatregelen. Historische waarde over de afgelopen vier jaar is 6 mio
Internal identifier: 1