2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wraz z montażem zespołu lampy RTG do angiografu firmy Philips
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem zespołu lampy RTG do angiografu firmy Philips, model Allura Xper FD 20/20 o nr fabrycznym 104, będącym na wyposażeniu UCK WUM Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie, II Zakład Radiologii Klinicznej Pracownia Radiologii Zabiegowej i Interwencyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Previous notice: 89664-2025
Internal identifier: DZPUCK.262.030.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zakup lampy RTG i naprawa angiografu jest pilna ze względu na awarię urządzenia – jest to strategiczny i jedyny angiograf dwupłaszczyznowy do zabiegów z zakresu radiologii zabiegowej i interwencyjnej realizowanych w CSK UCK WUM, w tym zabiegów z zakresu neurologii w stanach zagrożenia życia pacjenta.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33111000 X-ray devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1