See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wyrobów diagnostycznych, odczynników laboratoryjnych, końcówek do pipet, pipet i akcesoriów laboratoryjnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów diagnostycznych, odczynników laboratoryjnych, końcówek do pipet, pipet i akcesoriów laboratoryjnych
Internal identifier: DZ.271.5.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1240288 Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 14-06-2026 - dot. wszystkich pakietów. Ciąg dalszy w pkt. 2.1.4 niniejszego ogłoszenia
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33124130 Diagnostic supplies, 38437110 Pipette tips, 38437000 Laboratory pipettes and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Description: Wyroby diagnostyczne do użytku laboratoryjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 1
Main classification (cpv): 33124130 Diagnostic supplies
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu towarów w ilości mniejszej (maksymalnie o 50 %) niż określona w odpowiednim załączniku do umowy, jeżeli realne zapotrzebowanie Zamawiającego w trakcie realizacji umowy okaże się mniejsze od zakładanego. W przypadku zmniejszenia zamówienia zgodnie ze zdaniem powyżej, Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Zamawiający zastrzega sobie możliwość, a Wykonawca wyraża zgodę na zmianę ilości poszczególnych towarów w ramach poszczególnych załączników do umowy w zależności od potrzeb Zamawiającego przy zachowaniu ceny jednostkowej i wartości brutto, o której mowa w odpowiednim załączniku do umowy (dotyczy wyłącznie pakietów, w skład których wchodzi więcej niż 1 rodzaj towaru). Zmiana w tym zakresie nie stanowi zmiany warunków umowy wymagającej formy pisemnej w postaci aneksu. Okres obowiązywania umowy może zostać wydłużony na okres do kolejnych 12 miesięcy w przypadku, gdyby z powodu mniejszej ilości świadczeń zdrowotnych udzielonych z wykorzystaniem towarów w okresie trwania umowy, Zamawiający nie zakupił ilości towarów wskazanych w odpowiednich załącznikach umowy. Przedłużenie umowy wymaga zawarcia aneksu do umowy.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Description: Wyroby diagnostyczne do użytku laboratoryjnego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Internal identifier: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Internal identifier: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Description: Odczynniki laboratoryjne do immunologii Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Description: Końcówki i płytki z mat. hydrofobowych, wolne od DN-az i RN-az, bez filtra Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 6
Main classification (cpv): 38437110 Pipette tips
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7
Description: Końcówki specjalistyczne z żywicy NoStick z mat. hydrofobowych, wolne od DN-az , RN-az, DNA inhibitorów PCR i pirogenów skalowane sterylne z filtrem Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8
Internal identifier: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Internal identifier: Pakiet 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10
Description: Odczynniki do oznaczeń polimorfizmów SNP oraz do sekwencjonowania Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11
Description: Odczynniki laboratoryjne do oznaczeń PCR Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12
Description: Odczynniki do automatycznego systemu do diagnostyki molekularnej wirusów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13
Description: Odczynniki do badań genetycznych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14
Description: Odczynnik do dekontaminacji DNA/RNA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15
Description: Odczynniki do cytometrii przepływowej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16
Description: Odczynniki laboratoryjne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 17
Internal identifier: Pakiet 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 18
Internal identifier: Pakiet 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 19
Internal identifier: Pakiet 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 20
Description: Odczynniki laboratoryjne do aparatu BioFire FilmArray Torch System Base Box Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 21
Description: Testy immunograficzne - szybkie testy kasetkowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 21
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet 22
Internal identifier: Pakiet 22
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet 23
Description: Odczynniki do badań mikrobiologicznych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 23
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet 24
Description: Odczynniki laboratoryjne i mikrobanki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 24
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet 25
Description: Wymazówki do pobierania badań mikrobiologicznych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 25
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet 26
Description: E- testy i krążki diagnostyczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 26
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet 27
Description: Zestawy pobranione do badania w kierunku owsicy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 27
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet 28
Description: Odczynniki laboratoryjne do aparatu Cobas PRO Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 28
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet 30
Description: Odczynniki laboratoryjne do aparatu Atelilca Neph 630 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 30
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet 31
Description: Testy do aparatu VerifyNow Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 31
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet 32
Description: Wyroby diagnostyczne do aparatu Sysmex CN-3000 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 32
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet 33
Internal identifier: Pakiet 33
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet 34
Internal identifier: Pakiet 34
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet 35
Description: Odczynniki laboratoryjne do genotypowania Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 35
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet 36
Description: Odczynniki laboratoryjne do elektroforezy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 36
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet 37
Description: Odczynniki laboratoryjne do sekwencjonowania Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 37
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet 38
Description: Odczynniki laboratoryjne do izolacji DNA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 38
Lot: LOT-0039
Title: Pakiet 39
Description: Końcówki z mat. hydrofobowych, wolne od DN-az i RN-az, sterylne z filtrem Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 39
Lot: LOT-0040
Title: Pakiet 40
Description: Płytki do PCR Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 40
Main classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
Lot: LOT-0041
Title: Pakiet 41
Description: Inne akcesoria do PCR Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 41