160172-2026 - Competition
Poland – Analysers – 39/PN/2026 Dostawa sprzętu medycznego dla UCK
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title39/PN/2026 Dostawa sprzętu medycznego dla UCK
Description1. Przedmiot postępowania realizowany jest w ramach projektu „Rozwój innowacyjnych metod diagnostycznych i terapeutycznych, w celu zwiększenia dostępności oraz jakości świadczeń z zakresu chorób serca”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4a, 4b, 4c, 4d, 4e i 4f do SWZ, zwanym dalej „sprzętem”, wraz z instalacją oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego. 3. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje następujące części: Część 1 – System genotypowania (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4a do SWZ; Część 2 – Stacja do oceny V-FFR (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4b do SWZ; Część 3 – Stacja robocza nr 1 (2 sztuki) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4c do SWZ; Część 4 – Tor wizyjny z transmisją obrazu typ 1 (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4d do SWZ; Część 5 – Tor wizyjny z transmisją obrazu typ 2 (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4e do SWZ; Część 6 – Tor wizyjny typ 3 (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4f do SWZ; 4. Wymieniony wyżej sprzęt musi spełniać warunki graniczne określone odpowiednio w Załączniku numer 4a, 4b, 4c, 4d, 4e i 4f do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z warunków granicznych określonych odpowiednio w Załączniku numer 4a, 4b, 4c, 4d, 4e i 4f do SWZ spowoduje odrzucenie oferty.
Internal identifier39/PN/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38434000 Analysers
5. Lot
LotLOT-0001
TitleSystem genotypowania (1 sztuka)
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4a do SWZ
Internal identifierCzęść 1
LotLOT-0002
TitleStacja do oceny V-FFR (1 sztuka)
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4b do SWZ
Internal identifierCzęść 2
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
LotLOT-0003
TitleStacja robocza nr 1 (2 sztuki)
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4c do SWZ
Internal identifierCzęść 3
LotLOT-0004
TitleTor wizyjny z transmisją obrazu typ 1 (1 sztuka)
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4d do SWZ
Internal identifierCzęść 4
Main classification (cpv): 33168100 Endoscopes
LotLOT-0005
TitleTor wizyjny z transmisją obrazu typ 2 (1 sztuka)
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4e do SWZ
Internal identifierCzęść 5
LotLOT-0006
TitleTor wizyjny typ 3 (1 sztuka)
DescriptionSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4f do SWZ
Internal identifierCzęść 6