2. Procedure
Procedure
Title: Europese aanbesteding schoonmaakonderhoud en glasbewassing voor Stichting Nationale Opera & Ballet
Description: Europese aanbesteding schoonmaakdienstverlening en glasbewassing voor Stichting Nationale Opera & Ballet Het betreft 1 locatie van totaal ongeveer 22.500 m² vloeroppervlakte. Binnen de locatie zijn kantoren/vergaderruimten, sanitaire ruimten, balletstudio's, theaterzaal, ateliers en verkeersruimten te onderscheiden
Internal identifier: EA/ITX/2023/NO&B/01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: Schoonmaakdienstverlening en glasbewassing Het betreft 1 locatie van totaal ongeveer 22.500 m² vloeroppervlakte. Binnen de locatie zijn kantoren/vergaderruimten, sanitaire ruimten, balletstudio's, theaterzaal, ateliers en verkeersruimten te onderscheiden.
Internal identifier: 1