Description of the procurement
Servicii de conversie a cărților funciare într-o bază de date textuală și arhivă digitală în județele Maramureș, Satu Mare, Sălaj, Sibiu, Brașov, Suceava și Harghita.
Acord-cadru:
2. valoarea estimată minimă acord-cadru: 26 752 656, 00 RON, fără TVA;
2. valoarea estimată minima contract subsecvent: 1 747 200, 00 RON fără TVA;