2. Procedure
Procedure
Title: L'objecte del contracte és la subscripció d'una pòlissa d'assegurança de Tot Risc de Danys Materials per tots els béns mobles i immobles (continent i contingut) de qualsevol classe, naturalesa i descripció, que es faci constar en la present pòlissa, conforme a les condicions que s'especifiquen en el Plec Tècnic, els quals tenen la consideració de cobertures mínimes.
Description: Dintre del límits establerts en la pòlissa, l'Assegurador indemnitzarà els danys i pèrdues materials causats directament als bens assegurats de forma de sobte, accidental i imprevista per tot risc no específicament exclòs.
Internal identifier: 7460/2023
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000