176592-2019 - ResultRomania-Ploiești: Professional services for the gas industry
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Operații speciale la sondă
Reference number: 34915261/2019/S27/1
II.1.2.
Main CPV code
76100000 Professional services for the gas industry
II.1.4.
Short description
Operații speciale la sonda.
— Lot 1 — Operații speciale cu echipamente Wireline/Slickline,
— Lot 2 — Operații speciale cu echipamentul Tubing Flexibil pentru sondele operate de S.N.G.N Romgaz S.A. — Filiala de Înmagazinare Gaze Naturale Depogaz Ploiești S.R.L.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Operații speciale cu echipamente Wireline/Slickline
Lot No: 1
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Prestari de operatii speciale cu echipamente Wireline/Slickline.
Operații speciale cu echipament Tubing Flexibil
Lot No: 2
Prestari de operatii speciale cu echipament Tubing Flexibil.