178041-2023 - ResultRomania-București: Ambulances
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
AMBULANTE
II.1.2.
Main CPV code
34114121 Ambulances
II.1.4.
Short description
Lot 1 - „Ambulanta tip A1 – Unitate mobila de transport pentru un pacient”
Lot 2 - „Ambulanta tip A2 – Unitate mobila de transport pentru mai multi pacienti”
Lot 3 - „Ambulanta tip B 4X2 – Ambulanta de urgenta”
Lot 4 - „Ambulanta tip B 4X4 – Ambulanta de urgenta”
Lot 5 - „Ambulanta tip C – Echipaj medical de urgenta cu medic (EMU-M)/ terapie intensiva mobila (TIM)”
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Ambulanta tip A1
Lot No: 1
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Ambulanta tip A1 – Unitate mobila de transport pentru un pacient
Ambulanta tip A2
Lot No: 2
Ambulanta tip A2 – Unitate mobila de transport pentru mai multi pacienti
Ambulanta tip B 4X2
Lot No: 3
Ambulanta tip B 4X2 – Ambulanta de urgenta
Ambulanta tip B 4X4
Lot No: 4
Ambulanta tip B 4X4 – Ambulanta de urgenta
Ambulanta tip C
Lot No: 5
Ambulanta tip c – Echipaj medical de urgenta cu medic (EMU-M)/ terapie intensiva mobila (TIM)