178132-2026 - Competition
Poland – Turntable-ladder trucks – Dostawa samochodu z drabiną mechaniczną o wysokości ratowniczej min. 40m wraz z wyposażeniem
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa samochodu z drabiną mechaniczną o wysokości ratowniczej min. 40m wraz z wyposażeniem
Description1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu z drabiną mechaniczną o wysokości ratowniczej min. 40m wraz z wyposażeniem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, rok produkcji – nie wcześniej niż 2025 r., nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1 do SWZ
Internal identifierWL.2370.2.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34144211 Turntable-ladder trucks
Additional classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles, 34114000 Specialist vehicles, 34114110 Rescue vehicles, 34144200 Vehicles for the emergency services, 31122000 Generator units, 35111000 Firefighting equipment, 44482100 Fire hoses, 35125300 Security cameras, 34942000 Signalling equipment, 32236000 Radio telephones, 35111400 Fire escape equipment, 33157800 Oxygen administration unit, 33157110 Oxygen mask, 44511000 Hand tools, 43830000 Power tools, 42652000 Hand-held electromechanical tools, 42522000 Non-domestic fans, 35113400 Protective and safety clothing, 32333100 Video recorders, 38112100 Global navigation and positioning systems (GPS or equivalent), 31500000 Lighting equipment and electric lamps, 30213200 Tablet computer
5. Lot
LotLOT-0001
Description1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu z drabiną mechaniczną o wysokości ratowniczej min. 40m wraz z wyposażeniem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Załącznik nr 1 do SWZ.