2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych wraz z dzierżawą sprzętu (3 części). PN-9/26/MSZ.
Description: Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych wraz z dzierżawą sprzętu (3 części). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1, 2.2 i 2.3 do SWZ.
Internal identifier: PN-9/26/MSZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33696300 Chemical reagents, 33696200 Blood-testing reagents, 38500000 Checking and testing apparatus, 33124100 Diagnostic devices, 33651500 Immune sera and immunoglobulins, 38434000 Analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - odczynniki i mat. zużywalne z dzierżawą automatycznej, wielozadaniowej stacji izolującej oraz pipetującej.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i mat. zużywalnych z dzierżawą automatycznej, wielozadaniowej stacji izolującej oraz pipetującej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: Część 1 - odczynniki i mat. zużywalne z dzierżawą automatycznej, wielozadaniowej stacji izolującej oraz pipetującej.
Additional classification (cpv): 33696300 Chemical reagents, 33696200 Blood-testing reagents, 38500000 Checking and testing apparatus, 33124100 Diagnostic devices
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - odczynniki, mat. kontrolne i zużywalne z dzierżawą systemów analitycznych do rozdziałów elektroforetycznych na żelach agarozowych.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, mat. kontrolnych i zużywalnych z dzierżawą systemów analitycznych do rozdziałów elektroforetycznych na żelach agarozowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.2 do SWZ.
Internal identifier: Część 2 - odczynniki, mat. kontrolne i zużywalne z dzierżawą systemów analitycznych do rozdziałów elektroforetycznych na żelach agarozowych.
Additional classification (cpv): 33696300 Chemical reagents, 38500000 Checking and testing apparatus, 33651500 Immune sera and immunoglobulins, 38434000 Analysers
Options:
Description of the options: W ramach przedmiotu Umowy Zamawiający zgodnie z zapisami Rozdz. IV pkt 1 SWZ, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i trybie opisanym poniżej: 1) Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać lub skorzystać w części. 2) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 3) Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. 4) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 5) Przedmiot Umowy w zakresie przysługującego Zamawiającemu prawa opcji obejmuje dzierżawę systemu wraz z wyposażeniem dodatkowym w okresie następnych 6 miesięcy. 6) Zamawiający zastrzega, że dodatkowy termin 6 miesięcy dzierżawy może ulec skróceniu w zależności od potrzeb Zamawiającego w trakcie trwania umowy.
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - szybkie testy genetyczne i mat. zużywalne z dzierżawą analizatora.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szybkich testów genetycznych i mat. zużywalnych z dzierżawą analizatora. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.3 do SWZ.
Internal identifier: Część 3 - szybkie testy genetyczne i mat. zużywalne z dzierżawą analizatora.
Additional classification (cpv): 33696200 Blood-testing reagents, 38500000 Checking and testing apparatus, 33124100 Diagnostic devices, 38434000 Analysers