178518-2022 - ResultRomania-Târgu Jiu: Parts of pumps, compressors, engines or motors
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Piese pentru pompe de şlam
Reference number: 30267310-2020-109.1
II.1.2.
Main CPV code
42124000 Parts of pumps, compressors, engines or motors
II.1.4.
Short description
Furnizare piese pentru pompe de şlam, conform cerinte caiet de sarcini nr. 28/31.01.2020.
Solicitarile de clarificari ale posibililor operatori economici se vor adresa cu 13 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari cu 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Piese schimb pompa submersibila HAZELTON 50-350, sau echivalent-SE Turceni, SE Isalnita
Lot No: 7
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Conform anexa la caiet de sarcini nr. 28/31.10.2020
Electropompa submersibila BASA CONCENTRATOARE HAZLETON 50-350 SHW sau echivalent-SE Rovinari
Lot No: 6
Conform caiet de sarcini nr. 28/31.01.2020
Piese de schimb pompe slam WARMAN sau echivalent-SE Isalnita
Lot No: 3
Cantitatea conform anexa nr .1 la caietul de sarcini nr. 28/31.01.2020
Piese de schimb pompe slam WARMAN- SE Turceni
Lot No: 2
Cantitatea conform anexa nr .1 la caietul de sarcini nr.28/31.01.2020
Piese schimb pompe transport slam dens METSO-S.E.Turceni
Lot No: 1
CANTITATILE MAXIME SI MINIME ALE ACORDULUI CADRU SI ALE CONTRACTULUI SUBSECVENT SE REGASESC IN ANEXA NR.1 LA CAIETUL DE SARCINI.
Piese schimb pompe WARMAN, sau echivalent-SE Craiova II
Lot No: 4
Piese schimb pompe slam WARMAN sau echivalent-SE Rovinari
Lot No: 5