179864-2023 - ResultRomania-Cluj-Napoca: Works for complete or part construction and civil engineering work
Contract award notice
Works
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Servicii de proiectare si executie de lucrari la obiectivul de investitii - BAZIN DE INOT SI ECHIPARE TEHNICO-EDILITARA IN CARTIERUL BORHANCI
Reference number: 000000
II.1.2.
Main CPV code
45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
II.1.4.
Short description
Servicii de proiectare si executie de lucrari la obiectivul de investitii - BAZIN DE INOT SI ECHIPARE TEHNICO-EDILITARA IN CARTIERUL BORHANCI conform caiet de sarcini; clarificarile se pot solicita cu cel mult 20 de zile anterior termenului limita de depunere oferte, urmand ca autoritatea contractanta sa raspunda la acestea cu 11 zile anterior termenului limita de depunere oferte; valoarea cheltuielilor neprevazute este 12.235.062,50 lei si nu este inclus in valoarea estimata a procedurii
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.2.
Additional CPV code(s)
45212200 Construction work for sports facilities, 45212212 Construction work for swimming pool, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
II.2.4.
Description of the procurement