See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: REACTIVI DE LABORATOR
Description: Încheierea unor acorduri cadru pentru o perioada de 24 luni, pentru 8 loturi conform caiet de sarcini. Valoare minimă estimată achiziție 24 LUNI, fara TVA - 139,284,014.38 lei Valoare maximă estimată achiziție 24 LUNI, fara TVA - 295,513,427.30 lei Conform art. 161 din Legea 98/2016 termenul pentru raspuns la clarificari este in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile
Internal identifier: 4943871.2023.08
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR AUTOMAT DE HEMATOLOGIE BECKMAN COULTER UNICEL DXH 600 sau echivalent
Description: CONFORM CAIET DE SARCINI
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: REACTIVI COMPATIBILI ANALIZOR AUTOMAT DE COAGULARE ACL 7000, ACL ELITE PRO sau echivalent
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: REACTIVI DE LABORATOR COMPATIBILI ANALIZORUL DE BIOCHIMIE LABGEO PT10 sau echivalent
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: REACTIVI IMUNOLOGIE COMPATIBILI ANALIZOR PATHFAST sau echivalent
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: ANALIZORUL DE GAZE ÎN SÂNGE ŞI ELECTROLITI RAPID POINT 500 sau echivalent
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: REACTIVI COMPATIBILI ANALIZOARE DE BIOCHIMIE tip DIMENSION EXL SIEMENS si DIMENSION RXL sau echivalent
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: MEDII
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: REACTIVI COMPATIBILI CU LINIA DE PROCESARE FORMATA DIN: HISTOPROCESOR TISULAR TP300, SISTEM AUTOMAT DE COLORARE ATS200, SISTEM TRIOMODULAR
Internal identifier: 8