180901-2020 - ResultRomania-Bucharest: Repair and maintenance services of rolling stock
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
„Servicii de reparații planificate tip RR la locomotivele diesel-hidraulice de 1 250 CP fără agregat de încălzire tren și alte servicii de reparații constatate în prezența receptiei CFR pe fluxul tehnologic de reparație tip RR”
Reference number: SNTFC 90/2017
II.1.2.
Main CPV code
50222000 Repair and maintenance services of rolling stock
II.1.4.
Short description
„Servicii de reparații planificate tip RR la locomotivele diesel-hidraulice de 1 250 CP fără agregat de încălzire tren și alte servicii de reparații constatate în prezența receptiei CFR pe fluxul tehnologic de reparație tip RR”.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement