See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor dienstverlening aan de grensinspectieposten op rechter- en linkeroever Antwerpen en in Zeebrugge
Description: POAB verleent logistieke ondersteuning aan het Federaal Agentschap voor de Veiligheid van de Voedselketen (FAVV) op de grensinspectiepost linkeroever in Antwerpen en op de grensinspectiepost in Zeebrugge. Daarnaast verleent POAB ook logistieke ondersteuning aan de douane op de grensinspectieposten op rechter- en linkeroever in Antwerpen. Voor het uitvoeren van deze activiteiten doet POAB beroep op een dienstverlener(s) die gekwalificeerde werkkrachten kan leveren die, gelet op de aard van de uit te voeren taken, over het statuut van havenarbeider beschikken en administratieve medewerkers met een logistiek profiel.
Internal identifier: PPP0B3-18407/6029/B11286
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79623000 Supply services of commercial or industrial workers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Logistieke dienstverlening in Antwerpen
Description: Logistieke dienstverlening in Antwerpen
Internal identifier: B11286_1
Lot: LOT-0002
Title: Logistieke dienstverlening in Zeebrugge
Description: Logistieke dienstverlening in Zeebrugge
Internal identifier: B11286_2