182560-2026 - Result
Belgium – IT services: consulting, software development, Internet and support – Openbare procedure voor de levering (met een "service level agreement") van een dispatching-, beheer- en geolokalisatiesysteem voor rekening van de FOD Binnenlandse Zaken.
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Openbare procedure voor de levering (met een "service level agreement") van een dispatching-, beheer- en geolokalisatiesysteem voor rekening van de FOD Binnenlandse Zaken.
Description: Perceel 1 betreft het uitrusten van elke operationele eenheid van de Civiele Bescherming (Brasschaat en Crisnée) met een dispatching en oproepcentrale waarmee ook het beheer van personen, middelen, interventies en geolokalisatie mogelijk is. Het systeem kan een real-time overzicht geven van de beschikbaarheid van personeel en rollend materieel, de middelen van de Civiele Bescherming met hun locaties en de middelen en het personeel dat nog beschikbaar is in de operationele eenheid. Het systeem zal ook gebruikt worden in het hoofdbestuur (Algemene Directie Civiele Veiligheid in Brussel) voor de opvolging van de operationele eenheden. Het systeem bestaat uit volgende elementen: • Post 1: - software; - server voor hardware of cloud; - implementatie in de operationele eenheden en het hoofdbestuur; - handleidingen; - opleiding. • Post 2: - abonnement voor het gebruik van het systeem gedurende 10 jaar; - onderhoud en support gedurende 10 jaar. • Post 3: • verdere ontwikkelingen gedurende 10 jaar. Perceel 2 betreft een geolokalistiesysteem dat moet voldoen aan de behoeften van het Bureau Transfer dat de vervoersdienst is van de Dienst Vreemdelingenzaken (DVZ). Bureau Transfer is de vervoersdienst van de Dienst Vreemdelingenzaken die voornamelijk instaat voor het vervoer van vreemdelingen van en naar de gesloten centra. Bovendien staat Bureau Transfer in voor het vervoer van een deel van de vreemdelingen die in de gevangenis zitten (in het kader van hun verwijdering), het vervoer van documenten en dossiers en voor het vervoer van personeel. Deze opdracht wordt uitgevoerd door een team veiligheidsmedewerkers-chauffeurs die vanuit verschillende standplaatsen opereren (Brugge, Merksplas, Vottem, Steenokkerzeel, Brussel, …). De opdrachten worden gecentraliseerd en het coördinatiebureau in Brussel maakt een vervoersplanning op. Vervolgens moeten de opdrachten worden verdeeld onder de chauffeurs die deze zullen uitvoeren. De werklast is de laatste jaren steeds groter geworden en het wordt steeds moeilijker om alles op een efficiënte en overzichtelijke manier in te plannen en op te volgen. Daarom werd beslist om te investeren in een systeem dat het mogelijk maakt om opdrachten beter in te plannen en op te volgen. Het systeem bestaat uit volgende elementen: • post 1: - software en functionaliteiten; - handleidingen; - opleiding. • post 2: - abonnement voor het gebruik van het systeem gedurende 10 jaar; - onderhoud en support gedurende 10 jaar. • post 3: - verdere ontwikkelingen gedurende 10 jaar.
Internal identifier: IBZ-CV-MAT37-454-22-F02__2
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Systeem voor dispatching, beheer en geolokalisatie voor de operationele eenheden van de Civiele Bescherming
Description: Perceel 1 betreft het uitrusten van elke operationele eenheid van de Civiele Bescherming (Brasschaat en Crisnée) met een dispatching en oproepcentrale waarmee ook het beheer van personen, middelen, interventies en geolokalisatie mogelijk is. Het systeem kan een real-time overzicht geven van de beschikbaarheid van personeel en rollend materieel, de middelen van de Civiele Bescherming met hun locaties en de middelen en het personeel dat nog beschikbaar is in de operationele eenheid.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
Lot: LOT-0002
Title: Geolokalisatiesysteem voor de Dienst Vreemdelingen Zaken
Description: Perceel 2 betreft een geolokalistiesysteem dat moet voldoen aan de behoeften van het Bureau Transfer dat de vervoersdienst is van de Dienst Vreemdelingenzaken (DVZ).
Internal identifier: 2