182885-2024 - Result
Netherlands – Lighting systems – Raamovereenkomst LED sportveldverlichting
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst LED sportveldverlichting
Description: Het vervangen van conventionele verlichting voor LED verlichting en het gedurende 10 jaar onderhouden daarvan. Tevens het mogelijk leveren, plaatsen, installeren en onderhouden van maximaal 4 nieuwe LED veldverlichtingsinstallaties. Het vervangen van ca. 256 conventionele armaturen en het onderhouden van deze installaties. Tevens het mogelijk leveren, plaatsen, installeren en onderhouden van 4 nieuwe LED verlichtingsinstallaties.
Internal identifier: 23-252-DD
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31527260 Lighting systems
Additional classification (cpv): 34991000 Field operating lights, 45316100 Installation of outdoor illumination equipment, 50232100 Street-lighting maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Gehele werk
Description: Het werk is niet opgedeeld in percelen. Wel zijn er logischerwijs vanuit de raamovereenkomst deellopdrachten. Zie aanbestedingsdocumenten
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 31527200 Exterior lights
Interne identificatiecode: 23-252-DD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31527260 Verlichtingssystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 34991000 Lampen voor buitenverlichting, 45316100 Installeren van buitenverlichting, 50232100 Onderhoud van straatverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Gehele werk
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 31527200 Buitenverlichting