186005-2026 - Competition
Netherlands – Computer-related equipment – DAS Chromebooks
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Chromebooks
Description: Welkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - Chromebooks voor Stichting Katholiek Onderwijs Drimmelen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van chromebooks en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle chromebooks en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Katholiek Onderwijs Drimmelen met 1626 leerlingen en 160 medewerkers.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1