187356-2026 - Result
Belgium – Catering services – Uitbating van de bedrijfsrestaurants van HR Rail (Belgische spoorwegen)
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Uitbating van de bedrijfsrestaurants van HR Rail (Belgische spoorwegen)
Description: Het voorwerp van de opdracht omvat de uitbating van 13 bedrijfsrestaurants en 3 sandwichbars van HR Rail met aanvang op 04.05.2026, gedeeltelijk gebruikmakend van de huidige restaurantmedewerkers van HR Rail (ongeveer 3,5 FTE), maar rekening houdend met een progressieve afname van deze medewerkers ten gevolge van pensionering en herplaatsing, conform vigerende wetgeving. Deze dienst omvat zowel het leveren van afgewerkte maaltijden als alle andere producten die betrekking hebben op activiteiten uit deze sector, zoals het leveren van drank, snacks, onderhoudsproducten, werkkledij... De voornaamste invulling van deze bedrijfsrestaurants bestaat uit: - restaurants voor warme en koude maaltijden & salad-bar - sandwichbars / take-away - vergaderservices (warme/koude dranken, ontbijt, lunch…) De opdracht omvat eveneens een aantal aanvullende cateringdiensten: - fruitbedeling - een conceptvoorstel voor nieuwe bedrijfsrestaurant naargelang de vorderingen van de werken aan de nieuwe gebouwen van NMBS en Infrabel te Brussel-Zuid - een conceptvoorstel van smart fridges waarbij sandwichen, maaltijden, snacks, dranken,…worden aangeboden in gebouwen van NMBS en Infrabel zonder bedrijfsrestaurant of diensten die 24/7 operationeel zijn.
Internal identifier: PPP1J2-256/5092/2025/006/HR613
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Main features of the procedure: onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1