2. Procedure
Procedure
Title: Persoonsbeveiliging met val- en bewegingsdetectie
Description: De opdracht omvat het leveren van apparaten met bijbehorende dienstverlening per apparaat. De dienstverlening kan voor de apparaten verschillen. Leveringen • Het leveren van apparaten met signalering op bewegingsloosheid-, valdetectie en opvolging voor alleen werken waarbij het apparaat voorzien is van een in het apparaat geïntegreerde spraakfunctie. • Het leveren van in het apparaat te integreren gasmeters met pompfunctie die meten op in ieder geval O2, CO, H2S, VOC en LEL detectie. • Het leveren van bijbehorende producten bij de apparaten zoals sensoren, oplader die nodig zijn om de apparaten operationeel te maken. • Het leveren van kalibratie- en teststation met benodigde accessoires voor het kalibreren, testen en laden. Aan enkele apparaten dient dienstverlening te worden gekoppeld. Deze dienstverlening bestaat in het kort uit het voorzien in een meldkamer en het voorzien in real time managementinformatie. Levering van ongeveer 120 apparaten en bijbehorende dienstverlening
Internal identifier: 2025-Z6864
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: WL doorloopt gelet op de aard en de omvang van de opdracht, een Europese openbare procedure conform de gewijzigde aanbestedingswet 2012 van 22 juni 2016.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38431100 Gas-detection apparatus
Additional classification (cpv): 35100000 Emergency and security equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Er zijn verlengingsopties van toepassing. De aanbestedende dienst motiveert de langere looptijd als volgt: • Het grootste deel van de leveringen vindt plaats in de eerste vier (4) kalenderjaren van de raamovereenkomst. • De verwachte levensduur van de apparaten bedraagt circa 7 a 10 jaar. • De inrichting van een Nederlandstalige meldkamer en web portaal vergt een investering van de opdrachtnemer.