188011-2024 - Competition
Netherlands – Non-scheduled passenger transport – DAS Busvervoer
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Busvervoer
Description: Welkom op het DAS voor Busvervoer voor Quadraam Gelderse Onderwijsgroep te Duiven. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze divers busvervoer ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Het gaat hier specifiek om busvervoer. Indien de combinatie gemaakt wordt met het boeken van een ander vervoersmiddel (vliegtuig oid) of het boeken van een accomodatie, hoeft de opdracht niet binnen dit DAS te worden uitgezet. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle busritten die nodig zijn voor een organisatie als Quadraam Gelderse Onderwijsgroep met 13.000 leerlingen en 1.400 medewerkers.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60140000 Non-scheduled passenger transport
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: DAS Busvervoer
Internal identifier: 1