188885-2023 - ResultRomania-București: Fire vessels
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Salupe multirol
Reference number: 4203997/2020/Viziune2020/P32
II.1.2.
Main CPV code
34513650 Fire vessels
II.1.4.
Short description
Procedură de atribuire ce implică încheierea unor contracte ce au ca obiect furnizarea produsului Șalupă multirol (3 complete) – în conformitate cu prevederile caietului de sarcini nr. 70426/22.12.2022.
Termenul-limită în care Autoritatea Contractantă va răspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare: În a 6 a zi înainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Numărul zile pana la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 10
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Salupa multirol - lot nr 2
Lot No: 2
II.2.2.
Additional CPV code(s)
34513650 Fire vessels, 50000000 Repair and maintenance services, 80530000 Vocational training services
II.2.4.
Description of the procurement
Salupa multirol - 1 (unu) complet
Salupa multirol - lot nr 1
Lot No: 1
Salupa multirol - lot nr 3
Lot No: 3