188958-2024 - Result
Romania – Firefighting vehicles – Autospecială de stingere cu apă și spumă 4000 litri / 10000 LITRI
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleAutospecială de stingere cu apă și spumă 4000 litri / 10000 LITRI
DescriptionProcedură de atribuire ce implică încheierea unui acord cadru având ca obiect furnizarea produsului Autospecială de stingere cu apă și spumă 4.000 litri – în conformitate cu prevederile caietului de sarcini nr. 106095/29.07.2020 respectiv, încheierea unui acord cadru având ca obiect furnizarea produsului Autospecială de stingere cu apă și spumă 10.000 litri – în conformitate cu prevederile caietului de sarcini nr. 106098/29.07.2020. Termenul limită în care Autoritatea Contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de calificare/informațiilor suplimentare: În a 11 zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. -Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 19. -Frecventa si valoarea contractelor ce vor fi atribuite: semestrial, în funcție de nevoile autorității contractante și de fondurile alocate cu această destinație.
Internal identifier203997/2020/Viziune2020/P11 4203997/2020/Viziune2020/P12
Type of procedureOpen
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
LotLOT-0001
TitleAutospecială de stingere cu apă și spumă 4000 litri
DescriptionAcord- cadru de furnizare a produsului ”Autospecială de stingere cu apă și spumă 4000 litri” Cantități estimate acord cadru: 276 cpl. Cantități estimate contract subsecvent: minim 50 cpl. - maxim 100 cpl Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent : 100 cpl. x 1.341.949 lei fără TVA = 134.194.900 lei fără TVA
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleAutospecială de stingere cu apă și spumă 10000 litri
DescriptionAcord- cadru de furnizare a produsului ”Autospecială de stingere cu apă și spumă 10000 litri” Cantități estimate acord cadru: 200 cpl. Cantități estimate contract subsecvent: minim 50 cpl. - maxim 100 cpl Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent : 100 cpl. x 1.427.236 lei fără TVA = 142.723.600 lei fără TVA
Internal identifier2