189220-2026 - Competition
Slovakia – Sensors – Vytvorenie, dodanie a implementácia IoT snímačov a platformy pre integráciu dát pre oblasť inteligentného cestovného ruchu v Prešovskom samosprávnom kraji
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleVytvorenie, dodanie a implementácia IoT snímačov a platformy pre integráciu dát pre oblasť inteligentného cestovného ruchu v Prešovskom samosprávnom kraji
DescriptionPredmetom zákazky je vytvorenie, dodanie a implementácia IoT snímačov a platformy pre integráciu dát pre oblasť inteligentného cestovného ruchu v Prešovskom samosprávnom kraji. Podrobné informácie o predmete zákazky sú uvedené v Prílohe č. 1-1 SP / Príloha č. 1 Zmluvy. Súčasťou Prílohy č. 1 Zmluvy je Špecifikácia Diela, Štandardy pre dodávku (štandardy pre metodiku riadenia projektu, štandardy pre testovanie, štandardy pre dokumentáciu, štandardy pre systém riadenia kvality), súlad so Štúdiou uskutočniteľnosti, s technickými požiadavkami.
Internal identifierPSK-2026-6113-NLZ-Inteligentny_CR_PSK
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 35125100 Sensors
5. Lot
LotLOT-0001