2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur uitzendkrachten
Description: RWM besteed de inhuur van uitzendkrachten aan, waarbij RWM wenst één leverancier te contracteren voor de periode van minimaal twee jaar en maximaal vier jaar voor het verzorgen van de dienstverlening inhuur uitzendkrachten. Op basis van de huidige spend en mogelijke toekomstige ontwikkelingen zijn de uitgaven die gepaard gaan met inhuur uitzendkrachten naar schatting € 4.000.000 ex btw per jaar.
Internal identifier: 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000